ÜGYFÉLSZOLGÁLAT E-mail: info[kukac]szamigroup.hu

Kedves Álláskereső!

Amennyiben érdekel a szállítás, szeretsz emberekkel foglalkozni  és szívesen dolgoznál egy dinamikus csapatban kérlek küld el önéletrajzodat vagy csak elérhetőségedet az info@szamigroup.hu címre és felvesszük Veled a kapcsolatot!

Köszönettel, SZAMI Group

Állásajánlat,

Házhozszállító - Gépkocsivezető

Munkakör leírása

  • küldemények átvétele, ellenőrzése, rakodása
  • nagy csomagok kézbesítése Budapest és Pest megye területén, kísérővel
  • adminisztráció, elszámolás

Elvárások

  • magára, és munkájára igényes hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány
  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil jövedelem, jatt
  • dinamikus, fiatalos csapat
  • céges telefon, munkaruha
  • folyamatosan karbantartott, új teherautók( 3,5t)
  • rugalmas vezetőség
  • otthonparkolás

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye, telephely: 1239 Budapest, Ócsai út 7